پیام فرستادن
Shenzhen Suntor Technology Co., Ltd.
Shenzhen Suntor Technology Co., Ltd.
تور کارخانه
صفحه اصلی /

Shenzhen Suntor Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه

خط تولید

تیم تحقیق و توسعه

بیش از 20 تحقیق و توسعه و تکنسین وجود دارد. برای اطمینان از پایدار بودن تجهیزات ، کلیه تجهیزات تعدادی تست در فضای باز توسط تکنسین ها را تجربه کرده اند.

تجربه غنی

در حال حاضر بیش از 1000 مورد موفق وجود دارد که ما طراحی و انجام داده ایم. تمرین نیرو؛ آتش نشانی ، سیستم اضطراری امنیت عمومی.تقارب تونل ، معدن ، روغن کاری شده ، بندر ، قایق ، باغداری ، استراحتگاه ، جنگل….

خدمات خوب

آنچه ما ارائه می دهیم نه تنها دستگاه ها بلکه دستورالعمل راه حل و نصب هستند. آموزش دانش فنی و حرفه ای ، پاسخ به ظرف 8 ساعت ، OEM ، ODM قابل قبول است.


تضمین کیفیت

1-2 سال گارانتی ، نرخ محصولات معیوب 2٪ است.


نمایشگاه

همه ساله ما نمایشگاه صنعت امنیت را داریم و ما منتظر ورود شما هستیم ، سپس محصولات خود را در سایت به شما نشان می دهیم و راه حل بی نظیری را برای شما رقم می زنیم.

آخرین اطلاعات نمایشگاه Suntor

شانزدهمین نمایشگاه امنیت عمومی چین (CPSE 2017)
مدت زمان: 29 اکتبر - 1 نوامبر 2017 (هر سال عجیب و غریب)
مکان: مرکز همایش ها و نمایشگاه های شنژن ، چین

غرفه شماره: 9C11

OEM/ODM

Suntor ارائه خدمات OEM / ODM برای فرستنده COFDM، گیرنده COFDM، سیستم های انتقال تصویری بی سیم. از طریق تکنولوژی COFDM ماهرانه و تجربه غنی ما می توانیم شما را با سفارشی های منحصر به فرد ارائه دهید که محصول شما را از بقیه جدا می کند. با استفاده از راه حل OEM / ODM Suntor شما می توانید مطمئن باشید برای دریافت یک محصول از نوع خود برای کسب و کار خود را یک نوع است.

تحقیق و توسعه

تیم تحقیق و توسعه

در بخش تحقیق و توسعه، شامل نرم افزار و مهندسین سخت افزاری، 20 عضو وجود دارد که پنج نفر آنها مهندسین ارشد هستند.