aboutus

SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED

SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED SUNTOR ELECTRONICS CO.,LIMITED
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
وارد کننده
صادر کننده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: خورشید
تعداد کارمندان: 500~1000
فروش سالانه: 100,000,000-400,000,000
سال تاسیس: 2006
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
دربارهی ما
معرفی

ما کی هستیم:

SUNTOR که در سال 2006 تأسیس شد ، یک شرکت برتر جهانی فناوری پیشرفته در توسعه و تولید حرفه ای لینک رادیویی UAV و دستگاه انتقال بی سیم دوربین مدار بسته بی سیم است. ما در زمینه فیلم و داده برای SUAS (سامانه هواپیمایی کوچک بدون سرنشین هواپیما) ، سیستم انتقال ویدئو موبایل مایکروویو COFDM و دوربین بی سیم CCTV با برد طولانی و راه حل پروژه برای زمینه های مختلف از جمله سیستم حفاظت از آتش سوزی جنگل ، راه حل نظارت بی سیم میدان نفتی تخصص داریم .

SUNTOR که مقر آن در شنژن چین است ، دارای بیش از 6 دفتر شعبه در سراسر چین و بیش از 200 کارمند با فن آوری های نوآورانه و اشتیاق به فناوری ارتباطات بی سیم RF است.

ما چه هستیم:

SUNTOR به توسعه سیستم نظارت تصویری بی سیم با سطح بالا برای استفاده از فرمانداری ، اجرای قانون و ارتش ، صنعت مزرعه یا بازرگانی مانند عکاسی و گرافیک ویدئویی و نظارت بر محیط زیست و بازرسی مرزی اختصاص یافته است که برای 11 سال گذشته است. بر اساس انباشت دانش ، مهارت و تجربه خاص در زمینه ارتباطات بی سیم. SUNTOR تیم تحقیق و توسعه خاص ما را دارد. SO SUNTOR هر سه ماه یک محصول جدید را به بازار عرضه می کند و تمام محصولات SUNTOR بر اساس فناوری جدید و بازخورد مشتری ، به موقع برای عملکرد و کیفیت بهتر به روز می شوند.

محصولات میانه ما:

پیوند داده ویدیویی و دوبلکس برای پهپادهای چند روتور و بال ثابت.

دستگاه COFDM برای نظارت بر فیلمبرداری موبایل

دوربین مدار بسته بلند و برد کوتاه

تاریخ

شرکت Suntor در سال 2006 تاسیس و در شنژن چین واقع شده است. در حال حاضر 992 مورد با موفقیت طراحی و ساخته شده است که شامل معدن ، ارتش ، امنیت عمومی ، کارخانه ، سایت ساخت و ساز ، منطقه جنگلی ، ترمینال بندر و غیره است.

سرویس

محصولات اصلی:

قبل از حمل و نقل، هر مدل نیاز به تجربه آزمایش میدان.

تیم ما

تحقیق و توسعه و تیم فنی دو ستون فقرات توسعه SUNTOR هستند. ما مشتریان خود را با نوآوری مستمر به موفقیت می بریم. شرکت ما یک تیم از بیش از 50 مهندس از جمله استادان و پزشکان متخصص در توسعه RF و الکترونیکی دارد. تیم تحقیق و توسعه داخلی ما با دانشگاه ها و موسسات عالی چین همکاری می کند.

اطلاعات تماس